Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Кравець Олени Олександрівни?

Деякий час існувала норма про те, що на кредитних договорах за умови наявності підтверджуючих розмір боргу документів, можна вчиняти виконавчий напис. Але ця норма була відмінена ще у 2017 році. Проте, деякі нотаріуси й далі посилаються на неї, як на підставу вчинення виконавчого напису. Маємо ситуацію, що виконавчий напис на кредитному договорі може бути вчинений тільки із загальних для всіх договорів підстав, тобто на нотаріально завіреному договорі.

Для того, щоб відмінити нотаріальну дію, яку вчинила Кравець Олена Олександрівна та закрити виконавче провадження, боржнику обов’язково потрібно звертатися до суду. Інших шляхів захистити себе немає. Якщо залишити все як є, або сплатити борг у виконавчому провадженні – то сума виросте ще на мінімум як 10 %. Саме такий відсоток бере приватний виконавець за свою роботу.

Для відміни виконавчого напису, підготуйте:
– позовну заяву до місцевого суду на ім’я кредитора. Саме він буде відповідачем.
– клопотання про призупинення виконавчих дій. Тоді виконавець не зможе й далі здійснювати заходи примусового стягнення.

Під час обґрунтування позовних вимог, рекомендуємо посилатися на свіжу судову практику Верховного суду України. Наприклад, правові позиції, що викладені у справах: № 645/1979/15-ц; N 554/6777/17-ц.

Підготуватися до судового засідання Вам допоможе адвокат нашої компанії. Ми супроводжуємо клієнтів від моменту прийняття рішення про оскарження виконавчого напису й аж до закриття виконавчого провадження та зняття всіх обмежень, які були застосовані до боржника. Зателефонуйте нам. Контакти вказані нижче!

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Кравець Олени Олександрівни?