Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Хари Наталії Станіславівни?

Мікрофінансові організації та колектори часто користуються позасудовими методами для стягнення боргу за кредитом! Наприклад, звертаються до нотаріусів для вчинення виконавчого напису на кредитній угоді та інших документах, що підтверджують безспірну заборгованість. Далі з цим написом можна одразу звертатися до приватного виконавця, або не одразу – на це законом надано 3 роки. Тобто позичальник може довгий час не підозрювати про існування виконавчого напису нотаріуса.

Саме в такій ситуацій дуже часто опиняються наші клієнти. Хороша новина в тому, що нерідко нотаріуси вчиняють виконавчі написи з порушенням вимог закону. А це може бути підставою для їх оскарження у суді. Давайте розглянемо як це зробити на прикладі з нашої практики.

Отже, нотаріуска Хара Наталія Станіславівна вчинила виконавчий напис в інтересах ОТП Банку, як кредитора. За цим написом приватний виконавець відкрив виконавче провадження.

Щоб захисти свої права, боржник звернувся до нашої компанії за правовою допомогою. Адвокати підготували позов про оскарження виконавчого напису нотаріуса, подали заяву про забезпечення позову шляхом заборони для виконавця вчиняти будь які дії для примусового стягнення боргу аж до того моменту, доки справу не буде розглянуто по суті.

Підставою для оскарження виконавчого напису стало те, що договір на якому його вчинено не був нотаріально посвідчений, як того вимагає законодавство, яке діяло на момент вчинення нотаріальної дії. Клієнт отримав рішення суду на свою користь.

В справах про оскарження виконавчих написів нотаріуса, боржнику навіть не обов’язково ходити в суд. Наші адвокати підготують та подадуть всі заяви та докази, а також надішлють клопотання, щоб судовий розгляд відбувся без участі позивача, тобто боржника.

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Хари Наталії Станіславівни?