Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Гамаль Ірини Миколаївни?

Навіть незаконний виконавчий напис буде достатнім для кредитора, щоб відкрити виконавче провадження у приватного виконавця. Як раз на стадії виконання напису, боржник і дізнається про його існування. Як правило тоді, коли накладають арешт на майно та рахунки. Щоб припинити виконання напису – потрібно відмінити його дію!

Як це зробити? – розглянемо на прикладі

Нотаріус Гамаль Ірина Миколаївна здійснила виконавчий напис за заявою представника АТ “Укрсоцбанк”. Поки тривали судові засідання з оскарження цього напису, банк було ліквідовано, а борги продано колектору ТОВ “Кредитні ініціативи”. В результаті, позичальник таки зміг відмінити виконавчий напис. Підставою для цього став той факт, що стягувач не зміг надати підтвердження безспірності розміру боргу. В той час як адвокат позичальника навів переконливі обґрунтування, що розрахунок заборгованості – помилковий. Важливо мати на увазі, що для відміни виконавчого напису, позиватися потрібно не до нотаріуса, який його вчинив, а до стягувача, за заявою якого було вчинено напис.

Виконавчі написи на кредитних угодах в більшості випадків вчиняються без законних на те підстав. Тому, колектори та нотаріуси не приходять у судові засідання, де розглядаються справи про скасування таких написів. Та й позичальнику не обов’язково бути присутнім на засіданні. Достатньо грамотно скласти позовну заяву, подати всі необхідні клопотання: про витребування доказів та зупинення стягнення за виконавчим документом, а перед початком розгляду справи потрібно подати клопотання про підтримання позовних вимог та розгляд справи без участі позивача.

Допомогти зі складенням та направленням усіх документів, проконтролювати виконання рішення суду про відміну виконавчого напису може адвокат нашої компанії. Ми спеціалізуємося на вирішенні кредитних спорів та працюємо з позичальниками з усієї України!

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Гамаль Ірини Миколаївни?