Як відмінити дії приватного виконавця Вольф Тетяни Леонідівни?

Можна скільки завгодно скаржитись на дії приватного виконавця до Мін’юсту, але це не дасть результату. Щоб скасувати арешт рахунків, повернути списані з них кошти чи попередити продаж майна на відкритих торгах – потрібно відразу йти до суду. Якщо вдасться скасувати документ, який став підставою для відкриття провадження, то всі дії, які вчинила приватна виконавиця Вольф Тетяна Леонідівна можна буде відмінити!

Які порушення можуть стати причиною судового оскарження?

1. Недотримання правила про територіальну юрисдикцію. Приватний виконавець має конкретний округ діяльності. Тому відкривати провадження може лише тоді, коли місце виконання виконавчого документа знаходиться в межах його округу. Відкривати провадження про стягнення заборгованості за виконавчим написом нотаріуса можна за місцем проживання боржника, або місцезнаходженням його нерухомого майна. Вольф Тетяна Леонідівна часто порушує це правило, вказуючи на якісь формальні причини.

2. Накладення арешту на зарплатний, пенсійний, соціальний рахунки. На такі види доходів заборонено накладати стягнення автоматично – існує особлива процедура. Приватний виконавець має надіслати постанову роботодавцю, пенсійному фонду чи іншому органу, який нараховує такі виплати та встановити відсоток від доходу, який буде підлягати щомісячному списанню в рахунок погашення боргу. На жаль, приватні виконавці сильно не переймаються тим, які рахунки блокують.

3. Ви виграли суд і відмінили дію виконавчого напису нотаріуса або рішення суду про стягнення боргу. Але сталося так, що приватний виконавець вже встиг списати з ваших рахунків частину коштів і тепер відмовляється повертати.

Це найпоширеніші випадки. Але у виконавчому провадженні приватний виконавець може виносити більш як 10 різних постанов. І не всі вони відповідають закону. Якщо у вас залишилися питання на тему скасування виконавчого провадження в цілому або відміни конкретних постанов приватного виконавця – зверніться до нас на консультацію!

Як відмінити дії приватного виконавця Вольф Тетяни Леонідівни?