Як відмінити дії приватного виконавця Сидорук Лесі Вікторівни?

Боржник не може дізнатися про існування виконавчого напису нотаріуса аж до моменту, коли йому приходить повідомлення, що розпочато виконавче провадження. Хоча, може навіть і пізніше: коли з карти спишуть кошти!

Через просту перевірку виконавчих проваджень у додатку “Дія” можна побачити який виконавець його відкрив. А для того, щоб закрити потрібно позиватися до кредитора в суд. Отже, відмінити повністю всі дії виконавця можна лише тоді, коли буде скасовано виконавчий документ. В нашому випадку, це виконавчий напис нотаріуса.

Крім цього, якщо приватний виконавець Сидорук Леся Вікторівна прийняла на виконання напис щодо боржника, який проживає не в Дніпропетровській області – можна одночасно із позовною заявою в місцевий суд, подати позов до адмінсуду про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження. Відповідно до закону, кожен приватний виконавець може розпочинати провадження тільки якщо воно підвідомче йому територіально, а для цього місце проживання боржника має знаходитися в окрузі його діяльності.

Поки Ви будете оскаржувати виконавчий напис в суді – приватний виконавець надалі буде списувати кошти з рахунків. Не допустити цього можна шляхом подачі в суд заяви про призупинення виконавчого провадження до моменту винесення рішення суду.

Якщо приватна виконавиця Сидорук Леся Вікторівна встигла накласти арешт на рахунки, майно чи застосувала інші обмеження до того, як суд задовольнив заяву про зупинення виконавчих дій – то зняти ці обмеження можна буде після того, як отримаєте рішення про скасування виконавчого напису на свою користь. Тоді потрібно буде знову звернутися до виконавиці із заявою про зняття обмежень.

Судовий процес може стати ефективним для боржника тільки тоді, коли буде дотримано всіх процесуальних вимог. Важливо також вчасно подавати необхідні клопотання до суду та заяви до приватного виконавця. Повернути спокій, втрачений через кредитні спори з колекторами допоможе адвокат, що спеціалізується на таких справах. Щоб записатися на консультацію, скористайтесь контактами, які розміщені нижче.

Як відмінити дії приватного виконавця Сидорук Лесі Вікторівни?