Як відмінити дії приватного виконавця Павелків Тетяни Леонідівни?

Початок виконавчого провадження означає, що кредитор отримав виконавчий документ: рішення суду або виконавчий напис нотаріуса. Відповідно, якщо ці виконавчі документи незаконні – то і всі дії приватного виконавця теж будуть незаконні. Але довести це потрібно у суді.

Щоб відмінити всі дії приватної виконавиці Павелків Тетяни Леонідівни у відкритому відносно Вас виконавчому провадженні – потрібно відмінити виконавчий документ. Це основа.

Припустимо Ви подали до суду про скасування виконавчого напису нотаріуса. Поки справа буде розглядатися в суді може минути декілька місяців. І що Павелків Тетяна Леонідівна весь цей час буде продовжувати списувати кошти з рахунків боржника? Напевно буде. Та це можна попередити, якщо подати до суду заяву про забезпечення позову. Тоді всі дії приватного виконавця направленні на виконання виконавчого листа будуть заморожені.

Ще один спосіб скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження – оскаржити її через порушення виконавцем правил територіальної юрисдикції. Виконувати виконавчий напис нотаріуса можна лише за місцем проживання боржника, або, як виняток, за місцем знаходження його майна, на яке можна накласти стягнення. Це правило часто порушується приватними виконавцями. Вони відкривають провадження тоді, коли мали б повернути кредитору виконавчий документ без виконання.

Якщо підсумувати, то кожну постанову приватного виконавця, що була винесена в межах провадження – можна скасовувати окремо, коли є на те підстави. Ми розуміємо, що людині без юридичної освіти важко розібратись і врахувати всі правові нюанси. Тому, пропонуємо юридичну допомогу у вирішенні кредитних спорів. Для отримання консультації, зателефонуйте нам за номером: 056 784 00 55

Як відмінити дії приватного виконавця Павелків Тетяни Леонідівни?