Як скасувати заочне рішення суду

Кожен позичальник банку (або фінансової компанії) може зіткнутися з неприємною ситуацією, коли щодо його відкривається виконавче провадження.

Виконавче провадження може відкрити як державна виконавча служба, так і приватні виконавці.

Однією з причин таких дій є заочне рішення суду на користь банку (фінансової компанії), про існування якого Ви навіть не здогадувалися!

В процесі виконавчого провадження виконавець може списувати з Вашої заробітної плати, пенсії від 20 до 50% коштів. Також можливі випадки блокування рахунків, блокування зарплатної, пенсійної, дебетної карт; арешт рухомого і нерухомого майна, заборона виїзду за кордон тощо. Подібні дії позбавляють Вас можливості вільно розпоряджатися власними грошима і майном!

Чому таке могло статися? Причин подібної ситуації може бути декілька. Це і збій в поштовій доставці «Укр Пошти», і людський фактор (наприклад, в суді переплутали Вашу адресу або відправили документи не на Вашу адресу), або Ви не проживаєте за місцем Вашої реєстрації. В результаті суд пройшов без Вашої участі і було винесено заочне рішення на користь банку!

Як правильно вчинити в ситуації, що склалася? В першу чергу, необхідно ознайомитися з матеріалами судової справи, на підставі яких було винесено рішення. Після чого підготувати і подати в суд заяву про перегляд заочного рішення суду.

І ще, важливо врахувати такий аспект – з моменту, як Ви ознайомитеся з матеріалами справи, у Вас буде всього 20 днів на підготовку заяви про перегляд заочного рішення суду.

Після того, як заочне рішення суду буде скасовано, Ваша справа буде розглядатися спочатку. І у Вас буде реальна можливість захистити свої права і інтереси, скористатися Вашим законним правом на послуги адвоката, оскаржити суму, яку Вам пред’являє банк (або фінансова компанія), або визнати вимоги Ваших кредиторів недійсними!

Відповідно до ст. 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 288 ЦПК України заочне рішення підлягає скасуванню, якщо судом буде встановлено, що відповідач не з’явився в судове засідання та (або) не повідомив про причини неявки, а також не подав відзив на позовну заяву з поважних причин, і докази, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи.

В результаті перегляду заочного рішення суду Ви гарантовано отримаєте вигоди, значні вигоди:

– буде відновлена ​​справедливість, в результаті спокійне життя без боргів;

– будуть зняті арешти з Вашого майна, як наслідок Ви зможете розпоряджатися їм за Вашим бажанням: продати, подарувати, залишити у спадок;

– будуть розблоковані Ваші рахунки, зарплатні, пенсійні та дебетні картки, відповідно Ви зможете розпоряджатися Вашими грошима на свій розсуд;

– будуть припинені списання з Вашої заробітної плати, тобто Ви зможете заощадити Ваші гроші.

Додатково Ви можете ознайомитися з подібними ситуаціями інших наших клієнтів, які ми успішно для них вирішили:

Ухвала щодо скасування заочного рішення суду за позовом ПАТ КБ “ПриватБанк” на суму 26 067,62 грн

Ухвала щодо скасування заочного рішення суду за позовом ПАТ КБ “ПриватБанк” на суму 17 963,45 грн

Ми візьмемо всі Ваші турботи на себе, Ви отримаєте готовий результат! При цьому не переплатите зайвого!

Для отримання детальної безкоштовної консультації за Вашим питанням залиште заявку на нашому сайті: КОНТАКТИ

Зателефонуйте нам за наступними номерами: 0800 75 72 07; 056 767 60 65

 

За нас також говорять наші результати: НАШI РЕЗУЛЬТАТИ

Та відгуки наших клієнтів: ВIДГУКИ