Як скасувати виконавчий напис нотаріуса Горая Олега Станіславовича?

Для того, щоб оскаржити виконавчий напис, потрібно звернутися до суду. В позовній заяві просити визнати цей напис таким, що не підлягає виконанню. Відповідачем по справі буде банк або МФО, залежно від того, хто видавав кредит, а нотаріуса слід вказати третьою особою.

Не існує однієї універсальної підстави для скасування виконавчого напису, яка б підходила для усіх справ. Це може бути вчинення напису на вимогах кредитора, які містять спірну заборгованість, пропущення строків позовної давності або строків пред’явлення кредитного договору нотаріусу для вчинення напису, або недотримання нотаріусом інших формальних вимог законодавства.

Наприклад, в одній зі справ ми виграли спір в інтересах позивача до ТОВ “Вердикт Капітал”. Як наслідок, нам вдалося домогтися скасування виконавчого напису, який вчинив нотаріус Горай Олег Станіславович. Підставою для цього стало недотримання нотаріусом вимог законодавства.

Річ у тім, що оспорюваний виконавчий напис було поставлено на нотаріально не посвідченому кредитному договорі. Але на той час діяло інше законодавство і не було передбачено можливості вчинення виконавчого напису на підставі кредитного договору у простій письмовій формі.

З іншими успішними справами за участі нашої компанії, ви можете ознайомитись в розділі НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ.

Телефонуйте за телефоном 0567840055 прямо зараз! Ми обов’язково Вам допоможемо!