Як скасувати дії приватного виконавця Золотарьової Тетяни Валентинівни?

В кредитних спорах дуже поширеною є ситуація, коли боржник дізнається про те, що цей спір існує вже аж на стадії виконавчого провадження. Таке можливо у випадку, коли кредитор вирішує стягнути борг в обхід судової системи. Законодавство дає йому можливість вчинити виконавчий напис нотаріуса безпосередньо на договорі у випадку, якщо борг безспірний. До вчинення цієї нотаріальної дії висувається ряд вимог. Найголовніша у нашому випадку та вимога, що передбачає обов’язкове нотаріальне посвідчення договору, на якому вчиняється виконавчий напис. Ми всі розуміємо, що кредитні договори ніхто в нотаріуса не завіряє. Це означає, що такий напис стає незаконним. Проте, щоб скасувати всі дії, які вчинила приватний виконавець Золотарьова Тетяна Валентинівна, – потрібно в суді довести, що виконавчий напис не підлягає виконанню.

Якщо скасувати виконавчий напис, то всі дії приватного виконавця, які він встиг вчинити – стануть безпідставними.

Окремо можна оскаржувати накладення арешту, відкриття провадження, відмову повернути безпідставно стягнуті кошти, або накладення інших обмежень.

Закрити провадження можна також, якщо добровільно заплатити суму боргу. Ми не проти, щоб Ви платили по кредиту, але вважаємо несправедливою ситуацію, коли його розмір непропорційно завищений. Крім того, виконавець додатково стягне з вас виконавчий збір та винагороду для себе.

Якщо Вам потрібна консультація з відміни виконавчого напису нотаріуса чи оскарження дій приватного виконавця – зателефонуйте за номером, що розміщений в розділі з контактною інформацією!

Як скасувати дії приватного виконавця Золотарьової Тетяни Валентинівни?