Як скасувати дії приватного виконавця Закорко Вадима Вікторовича?

Закон забороняє приватним виконавцям автоматично списувати кошти з таких видів доходів як заробітна плата, пенсія, стипендія, інші соціальні виплати. На ці доходи можна накладати стягнення лише в тому разі, якщо інших виявлених доходів боржника недостатньо.

Коли Закорко Вадим Вікторович отримує відомості від банку про відкриті рахунки боржника, то банк не повідомляє про цільове призначення коштів на цих рахунках. Тому може статись так, що приватний виконавець їх арештує.

Щоб зняти арешт, наприклад, з заробітної плати, боржнику потрібно:

– звернутися в банк та отримати довідку про цільове призначення коштів, які надходять на рахунок;

– написати заяву приватному виконавцю з проханням зняти арешт. Довідку з банку прикріпити як додаток до заяви;

– якщо виконавець відмовиться знімати арешт – подати скаргу на дії виконавця до суду.

Після того, як суд винесе рішення на користь боржника, Закорко Вадим Вікторович може подати апеляцію. Проте, судова практика у таких справах на стороні боржника. Але за умови, що боржник не займає пасивну позицію, а активно бере участь у відстоюванні своїх прав.

Якщо виконавче провадження по кредиту було відкрите на підставі виконавчого напису нотаріуса, то скасувати усі дії, які здійснив Закорко Вадим Вікторович, можна відмінивши такий напис. Цю нотаріальну дію можна вчиняти лише на договорах, що були нотаріально посвідчені в момент укладення. Кредитні договори в нотаріуса ніхто не посвідчує, тому й написи на них – незаконні.

Як скасувати дії приватного виконавця Закорко Вадима Вікторовича?