Як скасувати дії приватного виконавця Єфіменка Дениса Олеговича?

Кожен приватний виконавець має округ своєї діяльності. Чому це важливо?

Тому, що метою виконавчого провадження є ефективне досягнення результату з виконання рішення суду чи нотаріуса. Округом діяльності, в якому Єфіменко Денис Олегович має право починати виконавче провадження є місто Київ та область.

Отже, якщо боржник має зареєстроване місце проживання саме в цьому окрузі, то приватний виконавець може прийняти заяву від кредитора. В інших випадках, виконавець повинен повернути виконавчий документ без виконання.

Порушення вимоги щодо місця виконання є підставою для того, щоб подати адміністративний позов на виконавця та скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження.

Універсальною підставою для того, щоб усі дії, які вчинив приватний виконавець Єфіменко Денис Олегович, втратили силу є відміна виконавчого документа:

– рішення суду;
– чи виконавчого напису нотаріуса.

Єфіменко Денис Олегович досить часто є приватним виконавцем при стягненні боргу на підставі виконавчого напису нотаріуса. Формально, в законі не передбачено, що виконавець повинен перевіряти законність таких написів, але він не може не знати про судову практику з їх оскарження. Приватний виконавець у таких справах виступає як третя особа.

Отже, якщо Ваш кредитний борг вже на стадії виконання, це не означає, що скасувати дії виконавця неможливо.

Як скасувати дії приватного виконавця Єфіменка Дениса Олеговича?