Як скасувати дії приватного виконавця Волкової Євгенії Олегівни?

Поширеною є думка, що поки не було суду, – з заробітної плати позичальників не може бути ніяких відрахувань. Натомість не рідко трапляється так, що приватний виконавець Волкова Євгенія Олегівна надсилає постанову за місцем роботи про стягнення частини заробітку задля погашення кредиту навіть без відома боржника. Так трапляється у випадку, коли кредитор вирішив стягнути борг в позасудовому порядку через нотаріуса. Законодавство дає нотаріусам повноваження вчиняти виконавчі написи на угодах, за якими виник безспірний борг. Кредитори часто зловживають цим правом, тому що за кредитними договорами рідко коли буває безспірний розмір боргу, що підтверджений документами, оформленими відповідно до бухгалтерських правил. Крім того, щоб нотаріус прийняв угоду для проставлення напису, має бути дотримана вимога щодо форми, в якій ця угода укладена. Це має бути письмовий договір, завірений нотаріально в момент укладення.

Волкова Євгенія Олегівна не має повноважень перевіряти чи дотримався нотаріус усіх вимог при вчиненні нотаріальної дії. Щоб довести незаконність напису, боржник повинен особисто або через адвоката – оскаржити цей напис у суді.

Отже, щоб відмінити всі дії, які вчинила Волкова Євгенія Олегівна, потрібно підготувати позовну заяву до суду. Також рекомендуємо подавати ще й заяву про забезпечення позову, тоді приватний виконавець не зможе вчиняти ніяких дій з примусового списання боргу аж до моменту, коли відбудеться судове засідання.

Щоб отримати детальне роз’яснення про те, як Вам діяти в конкретній ситуації, запишіться до нас на консультацію!

Як скасувати дії приватного виконавця Волкової Євгенії Олегівни?