Як скасувати дії приватного виконавця Трофименка Михайла Михайловича?

Під час вирішення кредитного спору, боржнику доводиться контактувати з представниками різних інстанцій: кредитор, колектор, суд, нотаріус, приватний виконавець. Серед боржників поширеною є думка, що коли спір вже на стадії виконавчого провадження, а платити нічим – то вихід один, ігнорувати це провадження та шукати шляхи уникнення примусового стягнення боргу. Наприклад, боржники переписують майно на родичів, знімають усі кошти з рахунків, працюють неофіційно тощо.

Проте, навіть на стадії виконавчого провадження, можна скасувати дії, що їх вчинив приватний виконавець Трофименко Михайло Михайлович.

Яким чином, та в яких випадках – розповімо далі, по пунктах:

● якщо не було суду, значить борг стягують на підставі виконавчого напису. Такий напис вчиняє нотаріус. Позичальника на цю процедуру не запрошують, але позичальник має 3 роки, щоб оскаржити цей напис. Про підстави для оскарження, читайте в інших наших текстах у розділі Корисна інформація.

● якщо приватний виконавець наклав арешт на такі види доходів, з яких заборонено здійснювати стягнення автоматично. Наприклад, на заробітну плату, яка накопичилася у вас на карті. Щоб зняти арешт, візьміть довідку у банку про те, яким є цільове призначення арештованих коштів. Подайте довідку виконавцю. Якщо він відмовить Вам у знятті арешту, – цю відмову можна оскаржити в суді.

● регіоном, в межах якого Трофименко Михайло Михайлович може приймати заяви від кредиторів є Київська область. Якщо позичальник проживає в іншій області, то можна в судовому порядку закрити виконавче провадження, адже виконавець не має права порушувати територіальний принцип роботи.

У стосунках з приватним виконавцем може виникати безліч дрібних та не дуже спорів. Як показує практика, найдієвішим способом для боржника захистити свої права є звернення до суду.

Як скасувати дії приватного виконавця Трофименка Михайла Михайловича?