Як скасувати дії приватного виконавця Тимощука Володимира Вікторовича?

Щоб ефективно захистити свої права на стадії виконавчого провадження, потрібно одразу звертатися до суду.
Якщо мова йде про відміну якоїсь конкретної дії посадовця, – це буде адміністративний позов, відповідачем по якому буде виконавець Тимощук Володимир Вікторович. Під конкретною дією маємо на увазі:

● скасування постанови, якою виконавець розпочав провадження. Округом діяльності Володимира Вікторовича є Вінницька область. Якщо боржник не проживає в цій області, то рішення про початок виконання напису, скоріш за все неправомірне;

● зняття арешту із зарплатного чи пенсійного рахунків. Для цих видів доходів передбачена інша процедура стягнення, арешт на такі доходи накладати не можна;

● відмова повертати надмірно стягнуті кошти: коли майно реалізоване на більшу суму, ніж розмір боргу; або коли боржник скасував виконавчий документ, але борг уже був примусово стягнутий.

Якщо мова йде про скасування рішення, яке лягло в основу виконавчого провадження, то потрібно подавати позов не до виконавця, а до кредитора. Такий варіант підходить для скасування нотаріальної дії, або оскарження судового рішення.

Для початку, потрібно з’ясувати чи є підстави для оскарження. У випадку з виконавчим написом нотаріуса, підставу можна знайти практично в будь-якій ситуації, адже він є правомірним тільки тоді, коли немає спору про розмір боргу. Крім того, виконавчий напис можна вчиняти тільки на нотаріально завіреному договорі. Кредитні договори ніхто в нотаріуса не посвідчує.

Судове оскарження в середньому триває від 2 місяців. Щоб протягом всього цього часу виконавець Тимощук Володимир Вікторович не міг далі стягувати з боржника кошти, потрібно подати заяву про забезпечення позову. Таким чином можна зупинити дії приватного виконавця щодо стягнення кредитної заборгованості.

Як скасувати дії приватного виконавця Тимощука Володимира Вікторовича?