Як скасувати дії приватного виконавця Телявського Анатолія Миколайовича?

Взяти мікрокредит на суму 3 тис. грн в екстренній ситуації може здаватися хорошою ідеєю. А от віддавати натомість 15 тис. грн, які частинами списуватимуть із заробітної плати – звучить вже не так заманливо. Чи можна якось зупинити дії по стягненню боргу, що їх вчиняє приватний виконавець Телявський Анатолій Миколайович?

Щоб дати відповідь на це питання, спочатку варто з’ясувати, який документ став причиною початку виконавчого провадження:

1. Якщо це виконавчий напис нотаріуса, то скасувати його буде не важко. Адже такий напис по закону може вчинятися тільки на угодах, які в момент укладення були завірені нотаріусом. Ви зі своїм кредитором були в нотаріуса, коли брали кредит? Ми впевненні, що ні. Але, навіть вчинений з порушенням виконавчий напис буде достатньою причиною для того, щоб виконавець Телявський Анатолій Миколайович стягував з вашого доходу кошти аж до моменту поки ви не скасуєте цей виконавчий напис у суді. Крім основної суми боргу, виконавець стягне з Вас додаткових десять відсотків. Така собі оплата його послуг.
2. Коли причиною початку виконавчого провадження стало рішення суду про стягнення боргу, потрібно перш за все перевірити чи не минули строки для оскарження. В деяких випадках, ці строки можна поновити.
Отже, навіть якщо ваша кредитна проблема перебуває на стадії виконавчого провадження, не завжди вже все втрачено. Можна зупинити дії приватного виконавця Телявського Анатолія Миколайовича, і навіть повернути ті кошти, які з вас стягнули. Для того, щоб обрати найкращу стратегію захисту Ваших прав, пропонуємо отримати консультацію адвоката по кредитних спорах!

Як скасувати дії приватного виконавця Телявського Анатолія Миколайовича?