Як скасувати дії приватного виконавця Сколибога Олександра Сергійовича?

Кожен приватний виконавець має округ своєї дільності. Виконавчі дії у вже розпочатому провадженні, виконавець може здійснювати на території всієї України, а от вирішувати чи приймати заяву від кредитора, повинен виходячи з того, яке місце виконання є належним в конкретній ситуації. Сколибог Олександр Сергійович – приватний виконавець, округом діяльності якого є Запорізька область. Це означає, що відкривати провадження він може лише стосовно тих боржників, які живуть в цій області.

Такого варіанту, що виконавець не знав де зареєстрований боржник, бути не може, адже ця інформація обов’язково має зазначатися у виконавчому документі.

Буває так, що кредитор навмисно вказує дві адреси боржника: справжню та підставну. Тоді виконавець може послатись на те, що порушив закон не зі своєї вини, але судова практика в такій ситуації на стороні боржника.

Щоб скасувати усі дії, які вчинив Сколибог Олександр Сергійович у виконавчому провадженні, що було відкрите у неналежному місці, боржнику потрібно:

1. Подати позов до адміністративного суду.
2. Просити суд скасувати постанову про відкриття провадження.
3. У випадку задоволення позову, звернутися із заявою до виконавця повернути кошти, які він встиг списати (якщо встиг) та закрити провадження.

Кредитор може звернутися із заявою про відкриття виконавчого провадження повторно до іншого виконавця. Тому, ми рекомендуємо боржникам також скасовувати саму підставу провадження: виконавчий напис нотаріуса чи рішення суду.

Як скасувати дії приватного виконавця Сколибога Олександра Сергійовича?