Як скасувати дії приватного виконавця Шмалька Олександра Олександровича?

Одним із законних прав боржника є – оскарження дій виконавця. Це можна зробити, звернувшись до територіального органу Мін’юсту, або до суду.
Останній варіант є більш ефективним та швидким.

Коли може знадобитися скасування виконавчих дій, які вчинив Шмалько Олександр Олександрович?

● провадження про стягнення боргу на підставі виконавчого напису нотаріуса відкрито за неналежним місцем виконання. В кожного виконавця є свій округ діяльності. Приймати виконавчий документ він має право тільки тоді, коли боржник проживає в цьому окрузі. Але, як показує наша практика, виконавці часто порушують цю вимогу;

● виконавець відмовляється зняти арешт із зарплатного, пенсійного чи іншого рахунку, стягнення на який заборонено накладати законом. Примітка: Боржнику потрібно взяти довідку з банку про те, яким є цільове призначення коштів на рахунку;

● провадження про стягнення заборгованості відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса. Таку нотаріальну дію можна вчиняти тільки на нотаріально посвідчених договорах. Кредитні угоди не мають такого посвідчення. Тому, якщо скасуєте напис – скасуєте й дії, що їх вчинив Шмалько Олександр Олександрович.

Це найбільш поширені підстави для скасування дій виконавця, що трапляються у нашій практиці. Ми можемо допомогти вам у вирішенні кредитного спору та підготувати пакет документів до суду. Щоб отримати консультацію – зателефонуйте нам!

Як скасувати дії приватного виконавця Шмалька Олександра Олександровича?