Як скасувати дії приватного виконавця Подолянка Івана Андрійовича?

Виконавче провадження по стягненню проблемної заборгованості має багато неприємних наслідків для боржника:
● інформація про його особу з’являється у вільному доступі в Реєстрі боржників. Будь-хто може перевірити цю інформацію, ввівши основні дані про особу;
● на рахунки та майно накладається арешт;
● частина доходу списується для погашення боргу.

Приватний виконавець Подолянко Іван Андрійович має законні повноваження вчиняти ці, та інші дії, адже метою виконавчого провадження є встановлення справедливості. Логічно, що кредитор має право повернути те, що йому належить.

Але що робити, коли права боржника теж порушені: завищена сума боргу, виконавець відкрив провадження в неналежному місці, наклав арешт на останні кошти, і боржник тепер стоїть перед питанням виживання?

Дійсно, для деяких кредиторів, видача позик – це спосіб нажитися на неграмотності людей. Їм навіть вигідно, коли борг не повертають вчасно. Позичальнику пропонують продовжити термін до сплати за невеликі відступні – так звана пролонгація. Але на самих лише продовженнях, позичальник може переплатити тіло кредиту в декілька разів, а потім все-таки наступає прострочка. Кредитор вчиняє виконавчий напис у нотаріуса, на підставі якого починається виконавче провадження. Вся ця схема побудована на введенні в оману позичальника.

Якщо Ви опинилися в схожій ситуації, то скасувати дії приватного виконавця Подолянка Івана Андрійовича можна через скасування виконавчого напису нотаріуса. Для цього потрібно звертатися до суду. Боржник має високі шанси виграти таку справу, адже нотаріуси часто вчиняють виконавчі написи, посилаючись на законодавство, яке втратило чинність ще у 2017 році.

Як скасувати дії приватного виконавця Подолянка Івана Андрійовича?