Як скасувати дії приватного виконавця Пиць Андрія Андрійовича?

У кредитних спорах, виконавче провадження може розпочатися без відома боржника. Якщо виконавець виносить постанову про відкриття провадження на підставі рішення суду, то ймовірніше за все, боржник хоча б знає, що відбувся суд. Тому, відкриття виконавчого провадження в такому разі є логічним та прогнозованим.

Коли ж виконавець Пиць Андрій Андрійович відкрив провадження на підставі виконавчого напису нотаріуса, боржник про це дізнався скоріш за все тоді, коли з’ясувалося, що його рахунки заблоковані.

Процедура вчинення виконавчого напису, не вимагає присутності боржника. Нотаріус перевіряє, чи відповідає поданий кредитором договір вимогам до документів, на яких можна ставити напис і все. З отриманим від нотаріуса погодженням, кредитор може відразу йти у виконавчу.

Відразу після того, як Пиць Андрій Андрійович починає провадження, він виносить рішення про застосування обмежуючих заходів стосовно боржника: блокування рахунків, заборона продавати, дарувати, обмінювати майно. В деяких випадках, виконавець може звернутися з поданням до суду, щоб той обмежив право боржника виїздити за кордон до моменту погашення боргу та сплати витрат виконавчого провадження.

Щоб скасувати усі дії, які вчинив Пиць Андрій Андрійович у виконавчому провадженні, яке було відкрите на підставі виконавчого напису нотаріуса можна оскарживши цей напис. Боржник має реальні шанси виграти таку справу.

Як скасувати дії приватного виконавця Пиць Андрія Андрійовича?