Як скасувати дії приватного виконавця Овсієнко Алли Вікторівни?

Щоб оспорити всі дії приватного виконавця та закрити виконавче провадження по кредиту потрібно скасувати виконавчий документ. Ним може бути судове рішення або виконавчий напис, вчинений нотаріусом.

Найчастіше приватна виконавиця Овсієнко Алла Вікторівна фігурує у судових процесах пов’язаних саме з відміною виконавчих написів, тому розглянемо цей випадок детальніше.

Отже, щоб скасувати виконавчий напис, позов потрібно подавати до кредитора. Нотаріус та виконавець при цьому — треті особи. Якщо судовий розгляд завершиться на користь боржника, то всі дії, які встигла здійснити Овсієнко Алла Вікторівна — втратять підставу. Це означає, що накладений арешт на майно та рахунки боржника повинен бути знятий, а стягнені кошти повернуті назад.

Якщо виконавець не виконує вищевказаних дій або ігнорує звернення боржника — потрібно оскаржувати її дії в адміністративному суді. Скарги до Мін’юсту — малорезультативні, як показала наша практика, і лише затягують час.

Також Овсієнко Алла Вікторівна часто порушує правило про місце виконання виконавчого документа. За законом, таким місцем може бути або місце проживання боржника, або місцезнаходження майна. Виконавиця може приймати заяву від стягувача, тільки якщо хоча б одне з цих двох місць знаходиться в окрузі її діяльності. Округом діяльності Алли Вікторівни є місто Київ. Отже, якщо боржник не живе в цьому регіоні, і в нього відсутнє тут майно, то постанову про відкриття виконавчого провадження можна оскаржити в суді.

Робота приватного виконавця повинна бути спрямована на виконання виконавчого документа. Якщо Ви зіштовхнулися з ситуацією, коли виконавець зловживає своїми повноваженнями або ігнорує ваші законні права, пропонуємо скористатися правовою допомогою адвоката із кредитних спорів!

Як скасувати дії приватного виконавця Овсієнко Алли Вікторівни?