Як скасувати дії приватного виконавця Нелюби Марини Анатоліївни?

Коли приватний виконавець приймає до виконання виконавчий напис вчинений на кредитному договорі – то він закону цим не порушує. Закон порушує нотаріус, який вчиняє цей виконавчий напис.
Ми не проти, щоб боржники виконували свої зобов’язання та повертали борги, але нам видається несправедливою ситуація, коли кредитор в обхід судової системи намагається стягнути завищені відсотки. Нерідко трапляється, що позичальник самими лише пролонгаціями давно вже виплатив тіло кредиту, але кредитору все мало. Борг можуть продавати від одного колектора до іншого, а боржника тримати в страху постійними дзвінками та шантажем.

Приватна виконавиця Нелюба Марина Анатоліївна часто фігурує як третя особа в судових спорах про відміну виконавчого напису. Як ми згадували на початку статті, вона може й не порушувати законодавство, проте, очевидно свідомо бере участь у цій схемі.

Щоб всі її дії у виконавчому провадженні втратили силу, потрібно в суді визнати виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню. Позов подаємо до кредитора.

Крім того, можуть траплятися й порушення порядку здійснення виконавчих дій. В такому разі, відповідачем буде Нелюба Марина Анатоліївна. Наприклад, якщо вона прийняла заяву про початок провадження стосовно боржника, який не проживає в окрузі її діяльності (Харківська область).

Також, можна оскаржувати бездіяльність виконавиці щодо повернення надміру стягнутих коштів, накладення арешту на соціальні рахунки, на які не можна звертати стягнення.

Як скасувати дії приватного виконавця Нелюби Марини Анатоліївни?