Як скасувати дії приватного виконавця Лисенка Юрія Олександровича?

Щоб відмінити всі дії, які вчинив приватний виконавець, потрібно подавати позов до кредитора. Але це є слушною порадою лише тоді, коли провадження було відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса. Таку нотаріальну дію не можна вчиняти на кредитних угодах, але нотаріуси все одно їх вчиняють, при цьому посилаються на законодавство, яке втратило чинність. Приватний виконавець Лисенко Юрій Олександрович не може перевіряти законність дій нотаріуса. Якщо поданий йому документ відповідає усім вимогам до оформлення, він може починати примусове виконання.

Щоб скасувати виконавчий напис, позичальнику потрібно подати позов до місцевого суду. В прохальній частині позову потрібно просити: визнати виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню. В описовій частині потрібно викласти суть спору: хто, в кого, коли позичив кошти, в якому розмірі, на яких умовах, у якій формі було укладено договір тощо.

Потім зазначити, що кредитор не мав підстав звертатися до нотаріуса, адже кредитний договір не був нотаріально посвідчений, крім того, у кредитора може не бути документального підтвердження безспірності боргу, а це обов’язкова вимога. Також потрібно вказати які статті та яких законів чи підзаконних актів порушив кредитор та нотаріус. Можна вказати судову практику з вирішення кредитних спорів, ту, яка підходить до вашої ситуації.

Скасування виконавчого напису нотаріуса, призведе до того, що всі дії, які вчинив приватний виконавець Лисенко Юрій Олександрович – стануть безпідставними. Позичальник навіть зможе повернути ті кошти, які були списані в межах виконання оспореного напису.

Як скасувати дії приватного виконавця Лисенка Юрія Олександровича?