Як скасувати дії приватного виконавця Канцедала Олександра Олександровича?

Виконавче провадження не завжди є кінцевою стадією у вирішенні кредитного спору. Іноді, з цієї стадії процедура стягнення боргу починається з початку, а іноді на цій стадії закінчується без виконання.

Приватний виконавець Канцедал Олександр Олександрович повинен перевірити чи кредитор звернувся за правильним місцем виконання. Якщо боржник не живе у Київській області, і в нього відсутнє в цьому регіоні майно – то виконавець повинен повернути кредитору виконавчий документ без виконання. Якщо виконавець таки починає провадження, то боржник може оскаржити його в адміністративному суді. Тоді провадження можна буде закрити.

Варто уточнити, що кредитор може знову звернутися з заявою про відкриття провадження, але вже до іншого виконавця. Тому, як тільки боржник дізнається про те, що приватний виконавець Канцедал Олександр Олександрович відкрив провадження по його кредиту, потрібно з’ясувати чи є підстави скасувати виконавчий документ:

● якщо це рішення суду, то перевірити чи не минули строки для оскарження;
● якщо виконавчий напис, то одразу починати процедуру його скасування. Підстави для цього є у всіх випадках.

Крім того, окремо можна оскаржувати постанови про арешт рахунків, просити повернути безпідставно стягнуті суми коштів, або подавати інші позови, якщо виконавець порушує ваші права.

Як скасувати дії приватного виконавця Канцедала Олександра Олександровича?