Як скасувати дії приватного виконавця Говорова Павла Володимировича?

Щоб відкрити виконавче провадження по кредитному спору, кредитори користуються однією хитрістю: вчиняють у нотаріуса виконавчий напис. Цього достатньо аби приватний виконавець Говоров Павло Володимирович відкрив виконавче провадження, хоча така нотаріальна дія не законна на кредитних договорах. Поки боржник не доведе цю незаконність у суді або не сплатить борг, виконавче провадження не закриють.

Для того, щоб скасувати всі дії, які вчинив у виконавчому провадження Говоров Павло Володимирович, потрібно подати позов до кредитора про скасування виконавчого напису нотаріуса. Судовий розгляд займе деякий час, тому боржнику варто подбати про те, щоб протягом цього часу приватний виконавець не міг вчиняти ніяких дій у відкритому провадженні. Для цього, разом з позов варто подавати заяву про забезпечення позову шляхом накладення заборони.

Може статись, що до того моменту, як боржник подав позов, виконавець Говоров Павло Володимирович вже списав певну суму коштів з рахунків боржника. Так от, ці кошти мають бути повернені назад після того, як суд скасує виконавчий напис. На практиці часто стається, що виконавці ігнорують заяви боржників про повернення безпідставно списаних коштів. Якщо Ви теж опинилися в такій ситуації, рекомендуємо не витрачати час на скарги до Мін’юсту, а відразу оскаржувати бездіяльність виконавця в судовому порядку.

Як скасувати дії приватного виконавця Говорова Павла Володимировича?