Як скасувати дії приватного виконавця Богатиренка Артура Ігоровича?

Після того, як кредитор отримав виконавчий напис у нотаріуса у нього є три роки, аби звернутися до виконавця. Вибирати останнього потрібно на підставі місця проживання боржника. В якому регіоні живе боржник, в такому регіоні повинен мати право на діяльність приватний виконавець. На цього етапі, кредитори часто використовують одну хитрість: в заяві вказують дві адреси: одну справжню, а іншу зручну для себе. Виконавець Богатиренко Артур Ігорович повинен перевіряти актуальність даних про місце проживання боржника, але часто ця перевірка досить формальна.

В такому разі, щоб закрити провадження, боржнику потрібно підготувати позов та подати його до адміністративного суду. Якщо суд задовольнить позов, всі дії виконавця втратять силу, тобто будуть скасовані: і арешт, і обмеження права на виїзд, і списання коштів.

Проте, найбільш вагомою підставою, щоб скасувати дії, що їх вчинив Богатиренко Артур Ігорович є оскарження виконавчого документа:

● Рішення суду про стягнення боргу можна оскаржити в апеляції чи касації. Заочне рішення суду можна просити переглянути в загальному порядку.

● Виконавчий напис можна визнати таким, що не підлягає виконанню. Для цього достатньо підтвердити, що на момент звернення кредитора до нотаріуса, між боржником та кредитором був спір про розмір боргу. Якщо є спір, нотаріус не має повноважень його вирішувати. Це прерогатива суду.

Доки суд буде розглядати справу, боржник може зупинити стягнення за виконавчим написом. Для цього потрібно подати клопотання про забезпечення позову. Таким чином, Богатиренко Артур Ігорович не зможе вчиняти ніяких дій для виконання напису нотаріуса.

Як скасувати дії приватного виконавця Богатиренка Артура Ігоровича?