Як скасувати дії приватного виконавця Близнюкова Юрія Володимировича?

Кредитний борг – це невиконане зобов’язання. Для відновлення своїх брав у боргових зобов’язаннях, особа, якій винні кошти може подати заяву нотаріусу для проставлення виконавчого напису. Це альтернатива судовому розгляду. Проте, нотаріусу разом із заявою потрібно подати нотаріально засвідчений договір позики та докази того, що є борг і докази того, що відносно розміру боргу немає спору. У кредитних відносинах, кредитор у 99.9% випадків не зможе зібрати такий пакет документів хоча б тому, що договір кредиту ніхто нотаріуса не завіряє.

Але на практиці, стягнення боргу на підставі виконавчого напису є дуже поширеним явищем. Кредитори діють за налагодженою схемою: звертаються до нотаріусів, які готові порушити закон, а потім до виконавців, які готові виконувати такі написи.

Приватний виконавець Близнюков Юрій Володимирович формально не порушує закон, коли приймає до виконання виконавчий напис нотаріуса. Тут йдеться більш про моральну сторону. Адже кредитор робить ставку на те, що боржник не стане скасовувати цю нотаріальну дію, та примириться з ситуацією, в яку потрапив. І такий підхід кредитора спрацьовує, адже 80% боржників не доходять до суду.

Як наслідок: приватний виконавець накладає арешт на рахунки та майно, списує з них частину коштів. Якщо боржник працює чи отримує пенсію, то приватний виконавець може стягувати з цих доходів до 20 % щомісяця аж до моменту повного погашення боргу. Винагороду приватному виконавцю теж доведеться сплатити боржнику.

Ми рекомендуємо нашим клієнтам не зволікати з відміною виконавчого напису в кредитних спорах. Таким чином, боржник може не тільки скасувати всі дії, що їх вчинив приватний виконавець Близнюков Юрій Володимирович, а й повернути безпідставно списані кошти.

Як скасувати дії приватного виконавця Близнюкова Юрія Володимировича?