Як скасувати дії приватного виконавця Амельченка Віталія Петровича?

Закрити розпочате виконавче провадження можна такими основними способами:
– оскаржити виконавчий документ;
– заплатити всю суму, яка вказана у виконавчому документі. Цей варіант доцільний лише якщо неможливо виконати попередній пункт;
– оскаржити постанову, якою приватний виконавець Амельченко Віталій Петрович відкрив провадження. Це можна зробити, наприклад, якщо порушене правило про місце виконання, або виконавчий документ був неправильно оформлений.

Округом діяльності приватного виконавця Амельченка Віталія Петровича є місто Харків та область. Отже, якщо боржник не має відношення до цього регіону (не проживає та тут в нього відсутнє нерухоме майно), є шанси оскаржити постанову в адміністративному суді.

Крім суду, дії приватного виконавця можна оскаржувати до Мін’юсту та Ради приватних виконавців. Але як показує практика, цей шлях довший та сповнений бюрократичних процедур. Натомість якщо оскаржувати через суд, можна в режимі онлайн відслідковувати рух справи.

Коли мова йде про скасування виконавчого документа, а не окремої постанови, то тут без варіантів: тільки через суд. Подавати позов потрібно не до приватного виконавця, а до кредитора, за заявою якого почалося виконавче провадження.

В будь-якому разі, на першому етапі потрібно проаналізувати всі документи, потім підготувати позовну заяву, окремі клопотання. Найкраще доручити цю справу спеціалістам у сфері кредитного права!

Як скасувати дії приватного виконавця Амельченка Віталія Петровича?