Як не помилитися з вибором антиколектора?

Антиколектор – це професійний юрист, адвокат, юридична компанія, які спеціалізуються виключно на спорах з колекторами, фінансовими компаніями, банками.

Основні моменти, на які потрібно звернути увагу, коли обираєш антиколектора:

Лише кредитні питання! Антиколектор надає послуги, пов’язані з кредитною заборгованістю перед банківськими та фінансовими організаціями.
У випадку, якщо Ваш адвокат надає широкий спектр послуг: від земельних спорів до дорожньо-транспортних пригод, шанси на якісну допомогу по проблемним кредитам мінімальні!

Не словом, а ділом! Антиколектор повинен вміти не лише проконсультувати свого клієнта, а також представити його інтереси в судах всіх інстанцій.

Послужний список! Антиколектор повинен мати значний досвід перемог у суді над колекторами, банками та іншими кредиторами.

На чиїй стороні? Антиколектор представляє інтереси виключно свого клієнта законним шляхом. Не веде переговори з представниками колекторських компаній.
Якщо Ваш юрист в гарних відносинах з Вашими кредиторами, потрібно замислитись перед тим, як прийняти його пропозиції по співпраці!

Рекомендації та не тільки! Антиколектор має значну кількість відгуків та рекомендацій. Не зайвим буде ознакомитись з ними перед тим, як прийняти остаточне рішення.

Форуми кредитних боржників та бла-бла-бла! Потрібно звернути більш пристальну увагу на адвокатів та юристів, які активно рекламують себе на подібних форумах.
Репутацію та відгуки на таких сайтах для «своїх» юристів формують власники цих самих сайтів на «проплаченій» основі!
Антиколектор, який надає реальну допомогу кредитним боржникам, не має потреби в «проплаченому» піарові!