Як дізнатися суму боргу по номеру виконавчого провадження?

Щоб дізнатися суму боргу за відкритим щодо вас виконавчим провадженням, потрібно для початку здійснити просту перевірку за номером провадження. Використовуйте для цього АСВП, відкритий реєстр боржників, або сервіс “Дія”. В результаті, ви отримаєте реквізити виконавця, у якого можна дізнатися всю інформацію про провадження.

Сума боргу по номеру виконавчого провадження може бути встановлена шляхом:

1. Надсилання запиту та електронну або письмову адресу виконавця.
2. Якщо виконавець надсилав вам ідентифікатор доступу до даних виконавчого провадження, то повну інформацію ви можете отримати через Автоматизовану систему виконавчого провадження. Для входу використайте наданий ідентифікатор.
3. Також сума боргу по номеру виконавчого провадження може одразу відображатися у додатку “Дія” (не у всіх провадженнях).
4. Надсилання запиту адвокатом, якому ви доручили ведення справи. Виконавець зобов’язаний дати на нього відповідь протягом 5 ти днів.

Майте на увазі, що сума боргу по кредиту, яка сплачується через виконавчу службу зросте ще мінімум як на десять відсотків. Це оплата за послуги виконавця. Тому, ми рекомендуємо у кредитних спорах використовувати всі доступні варіанти, щоб скасувати виконавчий документ. Крім того, судова практика щодо відміни виконавчого напису нотаріуса на кредитних договорах стоїть на захисті боржника!

Як дізнатися суму боргу по номеру виконавчого провадження?