Суд з Профіт Капітал: основні рекомендації!

Не платити колекторській компанії ТОВ “Профіт Капітал” за виконавчим написом нотаріуса можна лише тоді, коли визнати його таким, що не підлягає виконанню. Для цього боржник має подати позовну заяву до суду! Разом із заявою варто додати докази того, що нотаріус при вчинені нотаріальної дії порушив формальні вимоги закону або докази того, що між боржником та кредитором існує спір про право. Цей спір може стосуватися розміру боргу, факту укладення договору чи отримання боржником коштів.

Як виграти суд проти Профіт Капітал щодо оскарження виконавчого напису? – дві основні рекомендації:

1. Зверніть увагу на форму кредитного договору, на якому вчинено виконавчий напис. Він має бути нотаріально завірений. Разом з позовною заявою подавайте клопотання про витребування від кредитора оригіналу договору. В більшості випадків, він його не надає і в судові засідання не з’являється.

2. Навіть коли кредитор подає нотаріусу належним чином підтверджені докази розміру боргу, це не означає, що відсутній спір. В більшості випадків, колекторська компанія нараховує безпідставні відсотки та штрафні санкції. Може статися так, що боржник уже давно погасив і тіло кредиту, і відсотки, але через те, що кредитор усі ці платежі зараховував як оплату штрафних санкцій – на позичальнику продовжує висіти борг.

Отже, щоб виграти суд про оскарження виконавчого напису нотаріуса, що був вчинений за заявою Профіт Капітал, потрібно активно включитися в цей процес. Для надійного результату, рекомендуємо звернутися за допомогою до адвоката із кредитних спорів!

Суд з Профіт Капітал: основні рекомендації!