Навіщо потрібен реєстр приватних виконавців?

Перш ніж розпочати свою роботу, приватний виконавець повинен пройти певну процедуру: закінчити спеціальне навчання та стажування, скласти кваліфікаційний іспит, отримати посвідчення та подати повідомлення про початок своєї діяльності. Лише після того, як відомості про приватного виконавця потрапляють до Єдиного реєстру таких осіб – він може працювати законно.

Реєстр приватних виконавців містить всю актуальну інформацію про посадову особу: ПІБ, номер посвідчення, дата отримання права здійснювати діяльність, інформацію про зупинення діяльності чи накладення дисциплінарних стягнень, про округ, в якому має право працювати виконавець.

Реєстр знаходиться у вільному доступі на сайті Мін’юсту. Метою його ведення є дотримання прав як стягувачів, так і боржників. Наприклад, за допомогою Реєстру стягувач може обрати виконавця за потрібними критеріями, а боржник може перевірити чи має право той чи інший виконавець стягувати з нього кошти у примусовому порядку.

Одразу після того, як боржник дізнався, що приватний виконавець відкрив відносно нього виконавче провадження зі стягнення боргу по кредиту – рекомендуємо перевірити особу приватного виконавця у Реєстрі. Часто трапляється, що виконавці відкривають провадження з порушенням правил територіальної юрисдикції. Це може стати підставою для скасування постанови про відкриття виконавчого провадження у судовому порядку.

Якщо Вам потрібна детальна консультація адвоката, що спеціалізується на кредитних спорах – записуйтесь до фахівця юридичної компанії “BEST”.

Навіщо потрібен реєстр приватних виконавців?