“Фінанс Інновація” змінили назву на “НЕССО”!

”Фінанс інновація” була відома своїм сервісом онлайн кредитування ”Монетка”. Тепер цей сервіс належить ТОВ “РІАЛЬТО”. Судовий реєстр переповнений судовими справами про оскарження виконавчих написів, що ФК “Фінанс Інновація” вчиняли для стягнення боргу. Але у вересні 2021 року, компанія змінила назву. Тепер вона називається ТОВ “НЕССО”.

Крім того, змінився керівник і код економічної діяльності. Було: грошове посередництво. Стало: вебпортали. Новий КВЕД не передбачає можливості видавати позики або врегульовувати заборгованість. Тому, як варіант, ТОВ “НЕССО” буде продавати право вимоги за виданими кредитами іншим компаніям. Або вже це зробили. Тому позичальникам рано розслаблятися.

Якщо ж говорити про вже початі судові процеси з оскарження виконавчих написів, то відшкодовувати всі витрати позичальника або повертати безпідставно стягнуті кошти буде ТОВ “НЕССО”. А коли ви тільки плануєте подавати до суду на скасування виконавчого напису, який був вчинений до перейменування, то у відомостях про відповідача пишіть нову назву компанії.

Зміни в назві ймовірно пов’язані з тим, що влітку 2021 року компанію було виключено з переліку фінансових установ, відповідно вона втратила ліцензію. А все тому, що в травні 2021 року не допустила до перевірки своєї діяльності представників НБУ.

“Фінанс Інновація”  змінили назву на “НЕССО”!