Чому важлива спеціалізація для юриста?

Сьогодні свої послуги Вам готові запропонувати тисячі адвокатів і юристів. Багато з них запевняють Вас в своєму високому професіоналізмові абсолютно у всіх галузях права.

Це і судовий захист прав, і кваліфікована допомога при розлученні, і сприяння в податкових суперечках. Подібний список може бути безкінечним.

Кожна галузь права має свої специфічні тонкощі. Тому універсальний юрист в суді не здатний однаково вправно орієнтуватися в житлових, податкових, фінансових, сімейних спорах. Тим більше, що законодавча база постійно змінюється.

В такому випадку адвокатський захист може виявитися недостатньо ефективним.

Ви готові до такого ризику?

На ринку юридичних послуг існує таке поняття як спеціалізація юриста, наприклад – юрист по сімейних спорах, у кримінальних справах і т.д.
Щоб бути справжнім професіоналом, потрібно довгий час працювати в обраній галузі, вивчати практику за обраною категорією. Це дозволяє отримати не тільки юридичний досвід, а й зрозуміти тактику, яку краще застосувати в конкретних справах. Саме тому юридична компанія «BEST» має вузьку спеціалізацію. Ми спеціалізуємося виключно на захисті прав позичальників і поручителів по кредитах в банках і фінансових компаніях.

Основні завдання юристів юридичної компанії «BEST» полягають в тому, щоб допомогти Вам зберегти Ваше майно, відстрочити платежі, коли це необхідно, домогтися переукладання кредитного договору на більш вигідних для Вас умовах.

Крім того, адвокат по кредитах буде представляти Ваші інтереси в судовому процесі з банком намагаючись уникнути стягнення і домагаючись сприятливого для Вас результату справи.

Ми готові відстояти законні інтереси і права свого клієнта –  заборгованість за кредитом, незаконні платежі на користь банку або виконавче провадження. А також захистити від незаконних дій колекторських компаній – у випадках тривалої затримки виплат по кредиту і накопиченні значної заборгованості. Звертайтеся до кращих у своїй галузі! Наші юристи завжди готові захистити Вас від банків, фінансових компаній і колекторів!