Як знайти виконавче провадження по номеру постанови виконавця?

В першу чергу, де ми радимо перевіряти інформацію про відкриті виконавчі провадження, то це у застосунку “Дія”. Там є розділ з однойменною назвою. Зручність полягає у тому, що з додатка можна отримати досить розгорнуту інформацію про те, який виконавець веде Вашу справу, його контакти, підставу відкриття виконавчого провадження, його номер та ідентифікатор.
Що з цією інформацією робити далі? Можна знайти виконавче провадження по номеру постанови. Маємо на увазі можливість прочитати усі документи, які є у справі та відстежувати їх поповнення в онлайн режимі.

Для цього, потрібно зайти на вебсторінку Автоматизованої системи виконавчих проваджень (так і пишіть у пошуковій стрічці, або скористайтесь абревіатурою АСВП).

Далі знайдіть вкладку “доступ сторін до виконавчого провадження”. Заповніть поля, в яких потрібно вказати номер провадження та ідентифікатор доступу (доступні Вам у Дії). Тепер можна ознайомитись із документами.

Не зважаючи на зручність сучасних інформаційних систем та можливість в онлайн режимі знайти виконавче провадження по номеру постанови, всю комунікацію (заяви, запити) із виконавцем рекомендуємо вести у письмовій формі. Так Ви матимете фіксацію дій або бездіяльності посадової особи на випадок спорів та потреби їх вирішення у суді.

Як знайти виконавче провадження по номеру постанови виконавця?