Як знайти рішення суду по номеру виконавчого провадження?

Існує досить багато сучасних інструментів, які значно полегшують пошук інформації. Цими інструментами користуються в тому числі й адвокати та юристи, що спеціалізуються на вирішенні кредитних спорів. В цій статті, ми хочемо поділитися з Вами одним способом того як знайти рішення суду по номеру виконавчого провадження.

В Україні існує єдина база судових рішень. Знайти її можна, ввівши в гуглі абревіатуру “ЄДРСР”. Як працювати з цією системою кредитному боржнику?

1. Пошук в реєстрі може здійснюватися за різними реквізитами. Один із них, це номер справи.

2. Якщо у вас немає номера судової справи, а є лише номер виконавчого провадження, то спочатку зайдіть в додаток “Дія” та у вкладці “виконавчі провадження” зверніть увагу на підставу його відкриття. Там має бути вказано номер судової справи (виконавчого листа). Якщо Ви не користуєтесь цим додатком, то можете здійснити пошук через АСВП (це система виконавчих проваджень). Збережіть собі номер судової справи (виконавчого листа).

3. Повертаємось до судового реєстру і вводимо номер справи у відповідне віконечко.

4. Знизу з’явиться перелік ухвал та рішень, які були прийняті в цій справі.

5. Як правило, остаточне рішення по справі буде те, яке має найсвіжішу дату. Натискайте на нього та ознайомлюйтесь.

Сподіваємось, наші поради допоможуть Вам знайти рішення суду по номеру виконавчого провадження. Але мусимо попередити: пошук рішень у відкритому реєстрі має ознайомчий характер. Таке рішення не містить особистої інформації про сторони. Його не можна роздрукувати та додавати як додаток до апеляційної скарги. Свій примірник судового рішення, яке має юридичну силу потрібно отримувати у суді.

Як знайти рішення суду по номеру виконавчого провадження?