Як знайти постанову виконавчого провадження?

Основні відомості про відкрите виконавче провадження можна отримати не виходячи з дому. Ми підготували інформацію про три сервіси, через які це можна зробити:

1. Автоматизована система виконавчого провадження. Щоб зробити перевірку, введіть дані про особу. Достатньо прізвища, ім’я, та по батькові. Проте, якщо ім’я поширене, введіть ще додаткові дані для ідентифікації: дату народження, інформацію про стягувача. Система має зрозумілий інтерфейс, і допоможе знайти постанову виконавчого провадження за лічені хвилини.

2. Єдиний реєстр боржників. Цей реєстр знаходиться у вільному доступі, а отже перевірку можна зробити щодо себе, або щодо будь-якої особи, про яку вам відомі основні дані: прізвище, ім’я, дата народження. Якщо в базі є відкриті виконавчі провадження, то на екрані з’явиться інформація про номер виконавчого провадження та контактні дані виконавця.

3. Дія. Якщо у вас вже активований цей додаток – зробити перевірку можна у два кліки. Знайдіть вкладку “послуги” і внизу списку оберіть “виконавчі провадження”. На екрані зявиться інформація про відкриті щодо вас виконавчі провадження, або інформація про їхню відсутність.

Отже, знайти постанову виконавчого провадження, а точніше основну інформацію про провадження можна навіть з телефону. Використовуйте поради з цієї статті, а за консультацією щодо вирішення кредитних спорів, звертайтесь до нашої компанії!

Як знайти постанову виконавчого провадження?