Як здійснюється пошук виконавчого провадження?

Кожній дієздатній людині не завадить знати, як перевірити інформацію відносно себе. В цьому плані, в багатьох випадках виручає додаток “Дія”, адже він відкриває нам доступ до багатьох інших сервісів без додаткової ідентифікації. Пошук виконавчого провадження через цей додаток дуже зручний та швидкий. Достатньо авторизуватися та знайти вкладку з назвою “виконавчі провадження”. За декілька секунд Ви бачитимете всю актуальну інформацію.

Якщо відносно Вас є відкриті провадження, то зверніть увагу чи зазначений навпроти них ідентифікатор доступу до системи виконавчого провадження. Є такий? Збережіть його в надійному місці, адже з цим ідентифікатором можна відстежувати рух справи у виконавчій службі, читати та завантажувати постанови, які приймає виконавець відносно Вас.

Пошук виконавчого провадження можна здійснити й іншим способом – через Єдиний реєстр боржників. Інформація про особу вноситься до цього реєстру відразу після відкриття виконавчого провадження. Перевірити інформацію в цьому Реєстрі можна щодо будь-якої особи, не тільки щодо себе.

Ще один спосіб – перевірити інформацію про себе на сайті судової влади. Потрібно ввести своє ПІБ у вкладці про стан розгляду судових справ. Якщо був суд по Вашому кредитному спору, це відобразиться в таблиці.

Як здійснюється пошук виконавчого провадження?