Як здійснюється перевірка виконавчого провадження?

Якщо боржник хоче дізнатися чи є відкриті виконавчі провадження по його боргах, то це можна легко перевірити онлайн. Існує декілька способів:
1. Через додаток “Дія”. Просто зайдіть у додаток, знайдіть вкладку “виконавчі провадження” і побачите всю актуальну інформацію.

2. Перевірка виконавчого провадження через Єдиний реєстр боржників. Інформація про особу потрапляє до цього реєстру одразу після відкриття виконавчого провадження. Для пошуку достатньо ввести ПІБ особи. Щоправда, в такому разі може висвітитися інформація і по інших людях з таким самим ім’ям. Тому в критерії пошуку можна ввести ще дату народження чи ідентифікаційний код – це звузить пошук.

3. Детальну інформацію про виконавче провадження можна відстежувати онлайн через спеціальний код, який називається ідентифікатор. Цей код міситься у постанові про початок виконавчого провадження. Також його можна знайти у додатку “Дія”, виконавши пошук за пунктом 1. Після того, як знайшли код, загугліть “вхід в АСВП” і введіть ідентифікатор у відповідне поле. Це дуже зручний сервіс, адже там можна прочитати й навіть завантажити собі абсолютно всі постанови, які виніс виконавець у провадженні про стягнення боргу.

Перевірка виконавчого провадження – це процедура, яку рекомендуємо здійснювати кожному боржнику хоча б 1 раз на тиждень. Особливо, це актуально тоді, коли на людині є багато незакритих кредитів.

Як здійснюється перевірка виконавчого провадження?