Як виграти суд з ТОВ “ВВС-Факторинг”?

Підготовка до суду з кредитором починається з аналізу кредитної угоди. В першу чергу звертаємо увагу на форму договору та строки кредитування. Далі вивчаємо розрахунок боргу на предмет того, які саме нарахування здійснив кредитор і чи відповідають вони дійсності.

Щоб виграти суд з ТОВ “ВВС-Факторинг” по скасуванню виконавчого напису, достатньо підтвердити той факт, що договір кредиту не був посвідчений у нотаріуса в момент підписання. Додатково не завадить також вказати на існування спору про розмір заборгованості.

Якщо виконавчого напису немає, а стягнення боргу відбувається у судовому порядку, тоді потрібно зосередитися на таких моментах: чи справді договір можна вважати укладеним; чи є підтвердження отримання позичальником кредитних коштів; чи не минули строки позовної давності; чи можна застосувати пільги з нарахування відсотків, комісій тощо.

Також боржнику варто бути готовим до того, що суд з ТОВ “ВВС-Факторинг” може відбуватися зі зміною сторони кредитора. Це означає, що борг може бути продано іншому колектору. В такому разі, під час підготовки до суду потрібно буде ще й проаналізувати договір, на підставі якого змінився кредитор. В сукупності ці дії допоможуть боржнику виграти суд.

Як виграти суд з ТОВ "ВВС-Факторинг"?