Як виграти суд з ТОВ «Укр Кредит Фінанс»?

Спочатку МФО пропонують вигідно позичити гроші під маленький відсоток, показують розрахунки на прикладі позики на 14 днів, а потім стається так, що отримавши в кредит 25 тис. грн, доводиться віддати 45 тис. грн. Це все реальна ситуація.
Суд з ТОВ “Укр Кредит Фінанс” може розпочатися за позовом цієї установи, або за позовом позичальника. Якщо МФО подала на Вас до суду, то щоб виграти цей суд, потрібно як мінімум вчасно подати свої письмові заперечення. Іноді боржники думають, що коли вони не беруть повістку, то цим ускладнюють рух справи.

Але насправді, це не є перешкодою для того, щоб суд відбувся. Цивільний-процесуальний кодекс передбачає можливість розглянути справу заочно. Для цього якраз і потрібно, щоб боржник не з’явився до суду і не повідомив про причину неявки.

Виграти суд з ТОВ “Укр Кредит Фінанс” коли Ви справді отримували кошти в позику, і справді цю позику не повернули в повному обсязі можна:

– застосувавши строки позовної давності. Наприклад, право вимоги повернути борг переходило від банку до декількох МФО за договором факторингу, і з моменту закінчення терміну кредитування минуло 3 роки. Деякі МФО не нехтують купівлею таких боргів. Ставку роблять на те, що боржник не прийде до суду, і не заявить про застосування позовної давності. З власної ініціативи суд не стане рахувати строки. Тому варто звернути на це увагу;

– зменшивши розмір боргу, про який заявляє кредитор. Боржнику потрібно спростувати розрахунок боргу, який кредитор обов’язково подає в суд разом з позовною заявою. В цей розрахунок може бути включена комісія за обслуговування договору.

Така комісія та будь-які платежі за супутні послуги – незаконні. Також МФО часто нараховують збільшені відсотки або штрафні санкції поза строками, в межах яких мають право це робити.

Отже, щоб виграти суд з ТОВ “Укр Кредит Фінанс”, боржнику потрібно активно діяти: вивчити аргументи кредитора, з’ясувати які докази він подає, чи відповідають ці докази вимогам до їх оформлення, ще раз проаналізувати слабкі місця у кредитному договорі.

Як виграти суд з ТОВ «Укр Кредит Фінанс»?