Як виграти суд з ТОВ “Смартфінанс”?

На сайті ТОВ “Смартфінанс” вказано, що вони є фінансовою установою з такими напрямками роботи:
– видача кредитів розміром не менш як одна мінімальна заробітна плата;

– врегулювання проблемної заборгованості (шляхом викупу боргів від інших установ на підставі договору факторингу).

Проте, якщо проаналізувати судовий реєстр на предмет того, в яких справах ця установа є учасником, можна зробити висновок, що подавати до суду на стягнення боргу – не її метод роботи. В основному, всі справи пов’язані зі скасуванням виконавчого напису нотаріуса. Це означає, що суд з ТОВ “Смартфінанс” починався за позовом боржника.

Дійсно, якщо фінансова установа вчиняла на кредитному договорі виконавчий напис у нотаріуса, то до суду їй можна було не йти. Виконавчий напис є самостійною підставою для відкриття виконавчого провадження.

Боржник в такому разі про все дізнався якраз тоді, коли з його рахунків починали списувати кошти, або коли на роботу приходила постанова від виконавця з вимогою списувати 20% заробітної плати боржника в рахунок погашення боргу.

Наразі, поки триває воєнний стан, всі виконавчі провадження відкриті через напис нотаріуса – призупинені. Боржникам варто скористатися з цієї ситуації, та почати суд з ТОВ “Смартфінанс”, адже по закінченню воєнного стану, виконавці продовжать виконувати свою роботу.

Як виграти суд з ТОВ “Смартфінанс”?