Як виграти суд з ТОВ «Оптіма Факторинг»?

Мікрофінансові організації – це не тільки ті, які дають кошти у позику. До таких організацій належать також колекторські компанії, які в основному займаються купівлею прав вимоги в інших кредиторів. Тому, суд з ТОВ «Оптіма Факторинг» це не завжди наслідок неповернення коштів саме цій організації. Досить часто, представник цієї компанії може стати стороною спору вже на стадії судового розгляду. Це відбувається через заміну сторони відповідача за наявності договору факторингу.

Щоб виграти суд з мікрофінансовою організацією, потрібно врахувати наступне:

1. Всі розрахунки, які надає кредитор потрібно ставити під сумнів. Наприклад, в них можуть бути включені відсотки, нараховані поза межами строку кредитування.

2. Уважно порахуйте строки. Колекторські компанії іноді скуповують старі борги, за якими минули строки позовної давності.

3. Просіть в суді, щоб він зобов’язав кредитора подати оригінали всіх документів, на які посилається. Немає оригіналів – немає належного підтвердження, що існують правовідносини.

Виграти суд з ТОВ «Оптіма Факторинг» – це не тільки та ситуація, коли боржнику вдається повністю звільнитись від боргу. У кредитних спорах виграшем можна також вважати зменшення розміру тієї суми, яку потрібно сплатити.

Як виграти суд з ТОВ «Оптіма Факторинг»?