Як виграти суд з ТОВ “Мілоан”?

На сайті фінансової установи “Мілоан” пропонують отримати справжній грошепад. Для наглядності показують зображення з розрахунком: бери 10 тис. грн в кредит на 10 днів з переплатою за відсотки лише 10 грн. Акції, бонуси, розіграші – весь пакет. Але якщо перейти в розділ з умовами кредитування, то можна побачити, що реальна річна процентна ставка за користуванням кредитом може варіюватися від 5 тис. до 23 тис. відсотків. Дуже “вигідно”.

Уже після першого дня несвоєчасної оплати по кредиту, позичальнику телефонують та попереджають про відповідальність, можуть надіслати смс такого змісту: “Змушені передати Ваш кредит у досудовий відділ! Терміново сплатіть його, або пролонгуйте”.

Не зважаючи на те, що під час війни, всі фінансові установи, які видають кредити, повинні списати штрафні санкції нараховані починаючи з 24 лютого 2022 року, ТОВ “Мілоан” продовжує лякати боржників такими нарахуваннями..

Ніякі дзвінки та погрози не мають юридичної сили та не можуть вирішити кредитний спір. Остаточну крапку в цьому питанні може поставити лише суд з ТОВ “Мілоан”.

Боржнику варто максимально тягнути час, і якщо немає чим погасити весь борг, то не треба й вносити часткових платежів. Ці кошти не будуть враховані в оплату боргу, а покриють якусь безпідставно нараховану комісію.

Всі зусилля краще направити на підготовку до судового процесу та зменшення розміру боргу шляхом застосування юридичних процедур.

Як виграти суд з ТОВ “Мілоан”?