Як виграти суд з ТОВ «Кредитсервіс»?

Виграти суд з кредитором можна, але за умови, що боржник не стане ігнорувати повістку до суду. Судовий розгляд має процесуальні правила, які передбачають право однієї сторони звернутися до суду за захистом порушених прав, та право іншої сторони захищатися від вимог, які вона вважає невиправданими.

Суд з ТОВ “Кредитсервіс” може початися як з ініціативи цієї мікрофінансової установи, так і з ініціативи боржника. Коли боржнику доцільно першому подавати позов? По-перше, у випадку якщо потрібно визнати договір недійсним (коли шахраї оформили позику на людину без її відома). По-друге, у випадку, коли нотаріус вчинив виконавчий напис на кредитному договорі на користь ТОВ “Кредитсервіс”. В інших випадках, не рекомендуємо першим ініціювати судовий процес.

Якщо МФО подала на Вас до суду, то судовий розгляд починається з винесення ухвали про відкриття провадження. В цій ухвалі, боржнику вказують про право подати відзив на позовну заяву. У відзиві потрібно викласти свої аргументи проти позиції кредитора, додати до нього докази, попросити суд витребувати від мікрофінансової організації оригінали документів (кредитного договору, договорів факторингу, первинні бухгалтерські документи на підтвердження розміру боргу).

Якщо Вас очікує суд з ТОВ “Кредитсервіс”, рекомендуємо зробити власний розрахунок розміру боргу та звернути увагу на строки. Можливо, деякі, або усі, вимоги МФО можна відхилити через закінчення строків давності.

Як виграти суд з ТОВ «Кредитсервіс»?