Як виграти суд з ТОВ “Качай гроші”?

Під час вирішення кредитного спору, боржнику не зовсім вигідно займати позицію ніби-то він ніяких коштів від МФО не отримував. Так, це справді доцільно й виправдано, коли мали місце шахрайські дії. Але якщо передача коштів на рахунок, власником якого є боржник мала місце, то судова практика тут на боці кредитора.

Що потрібно мати на увазі позичальнику, якщо його попередили про призначений суд з ТОВ “Качай гроші”?

1. Онлайн-позика оформлюється на підставі електронного договору. Найчастіше такий договір підписується шляхом введення електронного підпису одноразовим ідентифікатором. Це тоді, коли позичальнику на телефон чи електронну пошту приходить код, який потрібно ввести у відповідне віконечко на сайті компанії. За юридичною силою, електронний договір прирівнюється до письмового. Єдине, що можна використати в суді як аргумент, це форма в якій кредитор повинен подати цей договір до суду. Не можна просто взяти його і роздрукувати. Договір має бути поданий на електронному носії.

2. Уникнути судового процесу шляхом відмови від отримання повістки, не вийде. Краще подати в суд заяву з проханням відкласти розгляд справи. Таку заяву можна надіслати поштою. Бажано вказати поважну причину для перенесення (проблеми зі здоров’ям, служба в ЗСУ, відрядження по роботі в інший регіон, сесія тощо). Таким чином можна відтягнути розгляд справи по суті та підготуватися до засідання.

3. Потрібно зробити юридичний аналіз кредитного договору, щоб знайти в ньому слабкі місця. Важливо також перевірити розрахунки, які зробив кредитор.

Отже, суд з ТОВ “Качай гроші” можна виграти тільки тоді, коли активно діяти під час судового процесу та заявляти свою позицію, підкріплену правовими аргументами та доказами, проти позиції кредитора.

Як виграти суд з ТОВ “Качай гроші”?