Як виграти суд з ТОВ “Форвард Фінансів”?

Основним видом діяльності ТОВ “Форвард Фінансів” є консультування з питань комерційної діяльності. Інформація про це підприємство відсутня в будь-яких публічних реєстрах фінансових установ. Логічно, що й серед колекторських компаній її немає. Проте, в реєстрі судових рішень видно, що позичальники судяться з цією компанію стосовно скасування виконавчих написів на кредитних угодах.

Виходить, що за відсутності ліцензії на врегулювання проблемної заборгованості, це товариство купувало борги у МФО, отримувало від нотаріуса напис та зверталося у виконавчу службу, хоча не є належним суб’єктом для цього.

Які існують варіанти того, як виграти суд з ТОВ “Форвард Фінансів”?

1. Анулювати виконавчий напис. Якщо з моменту як Ви дізналися про існування цього напису ще не минуло 3 роки – можна не тільки його анулювати, а ще й повернути всі кошти, які були списані (так званий борг, судовий збір, винагороду виконавцю). Зробити це можна тільки через суд.

2. Якщо після анулювання виконавчого напису, ТОВ “Форвард Фінанс” подасть до суду, щоб таки стягнути з Вас борг та знову почати виконавче провадження, потрібно наполягати в суді, що ця установа не є належним суб’єктом вимагати від Вас чого набудь.

Кредит Ви отримували в іншій установі. Про те, що та установа продала цей борг повинен бути пред’явлений договір. Оскільки, ТОВ “Фінанс Форвардів” не є фінансовою установою, вона не може займатися тим, чим займається.

Боржник має високі шанси виграти суд з ТОВ “Форвард Фінансів”. Важливо тільки правильно написати позовну заяву, або зустрічний позов.

Як виграти суд з ТОВ “Форвард Фінансів”?