Як виграти суд з ТОВ “ФК “Інтегріті”?

Для того, щоб мікрофінансова організація мала можливість врегульовувати заборгованість за кредитом та примусово її стягувати через виконавчу службу – в неї повинна бути на це ліцензія від НБУ. В разі, якщо ТОВ “ФК “Інтегріті” втратить таку ліцензію, воно може продати право вимоги іншому колектору. Таким чином відбувається заміна сторони кредитора. Підставою для цього є договір факторингу між двома кредиторами.

Від моменту, коли позичальник бере позику і до моменту її повернення, кредитор може змінюватися багато разів. Саме тому, потрібно уважно ставитися до того, кому Ви віддаєте борг, якщо вирішили робити це напряму. Бувають випадки, коли кредитор звертається до суду з вимогою стягнути борг, який позичальник давно сплатив.

Щоб виграти суд з ТОВ “ФК “Інтегріті”, потрібно оцінити докази, які ця компанія подала до суду. Таким чином, зможемо з’ясувати чи є належне підтвердження факту укладення договору, скільки минуло часу з моменту виникнення права вимоги, чи є підтвердження саме того розміру боргу, про який заявлено. Від цього можна будувати правову стратегію захисту боржника у суді.

У випадку, коли потрібно оскаржити виконавчий напис нотаріуса, методика захисту прав боржника дещо змінюється. В такому разі, саме він (боржник) має подавати позов та докази до суду. За умови правильного оформлення пакtту документів, які подаються до суду, боржник має високий шанс скасувати виконавчий напис на кредитному договорі.

Як виграти суд з ТОВ "ФК "Інтегріті"?