Як виграти суд з ТОВ “ФК “Фінактив”?

Перевірити, чи подав кредитор на Вас до суду, можна онлайн. Для цього в гуглі введіть запит “стан розгляду справ”. Перейдіть на сайт судової влади і у пошуковому віконечку введіть свої дані. Якщо в судовому реєстрі чисто, ще не час розслаблятися. В руках у кредитора може бути додатковий козир – виконавчий напис нотаріуса.
Отже, суд з ТОВ “ФК “Фінактив” можливий у таких випадках: кредитор подав позов про стягнення заборгованості, або боржник подав позов про скасування виконавчого напису нотаріуса.

Останній варіант здавалося б, мав би втратити свою актуальність, адже виконавчі провадження по нотаріальним написам, нині призупинені, а вчиняти нові написи нотаріуси більше не можуть.

Та не все так однозначно. Виданий (навіть з порушенням) виконавчий напис є дійсним аж до моменту, поки боржник не оскаржить його в суді.

Щоб виграти суд, потрібно здійснити аналіз кредитної угоди, перевірити строки, розрахунки, з’ясувати чим кредитор підтверджує своє право вимагати гроші (особливо, якщо він викупив право вимоги в іншого кредитора).

Також, щоб збільшити свої шанси виграти суд з ТОВ “ФК “Фінактив”, не зайвим буде визначити, які процесуальні можливості боржника можна використати в конкретному випадку.

Наприклад, якщо боржник є відповідачем, то у нього є право подати відзив на позов, але подати його потрібно протягом 15 днів від того моменту, коли боржнику стало відомо про відкриття провадження.

Як виграти суд з ТОВ "ФК "Фінактив"?