Як виграти суд з ТОВ “Фінансова компанія “Укрфінстандарт”?

Захиститись від незаконного стягнення коштів, коли на Вас чекає суд з ТОВ “Фінансова компанія “Укрфінстандарт” допоможуть такі поради:
1. Подайте клопотання до суду з проханням зобов’язати кредитора надати оригінали документів. В останнього з цим можуть бути проблеми, оскільки такі договори до нього переходять від інших кредиторів.

2. Сторона кредитора може змінюватися не один раз. Усі ці зміни повинні підтверджуватися оригіналами договорів факторингу. Якщо неможливо простежити ланцюжок переходів права вимоги, то ця компанія не може бути позивачем. Тоді справу потрібно закрити.

3. Коли кредитор нарахував завищені відсотки за користування позикою у той період, коли термін кредитування вже закінчився, потрібно доводити в суді, що такі відсотки фактично є неустойкою. Нараховувати неустойку під час дії карантину та воєнного стану – незаконно. Якщо ж така неустойка була нарахована тоді, коли це можна було робити, то потрібно рахувати чи не перевищені її межі.

Суд з ТОВ “Фінансова компанія “Укрфінстандарт” можливий не лише тоді коли в суд подає кредитор. Це може зробити й боржник, але тільки тоді, коли потрібно скасувати виконавчий напис нотаріуса. В усіх інших випадках, краще не нагадувати про себе зайвий раз.

Як виграти суд з ТОВ “Фінансова компанія “Укрфінстандарт”?