Як виграти суд з ТОВ “Фінансова компанія “Гефест”?

Єдиний законний спосіб для кредитора стягнути заборгованість з боржника по кредиту – це подати позов до суду. Проте, сам факт подачі такого позову не означає, що кредитор зможе досягнути бажаного. Суд з ТОВ “Фінансова компанія “Гефест”, а якщо точніше, результат такого суду залежить в тому числі й від позиції боржника та його активності в судовому процесі.

З моменту отримання позики та до моменту її повернення, кредитор може продати своє право вимоги іншій фінансовій установі, яка має ліцензію на здійснення такої діяльності. Боржнику потрібно бути готовим до цього, адже в суді доведеться аналізувати кожну заміну сторони кредитора, щоб виявити можливі прогалини в договірних відносинах та використати це на свою користь.

Крім того, кредитори не нехтують подачею позову навіть в тому разі, коли минув строк позовної давності. Тут вони роблять ставку на те, що боржник не включиться в процес, адже саме він повинен просити суд застосувати правила позовної давності та закрити провадження.

Ще один момент, на який потрібно звернути увагу, якщо на Вас чекає суд з ТОВ “Фінансова компанія “Гефест”, це розрахунок боргу. Під час дії воєнного стану, заборонено нараховувати штрафні санкції за невчасне повернення кредиту, а нарахування відсотків можливе лише в межах строків кредитування. Кредитори користуються необізнаністю боржників щодо таких моментів, і нараховують по-максимуму.

Тому, рекомендуємо боржникам завжди робити власні розрахунки заборгованості. До того ж робити їх потрібно окремо за кожен місяць користування коштами.

Як виграти суд з ТОВ "Фінансова компанія "Гефест"?